KONST / Litografier / Färglitografi 9741323
nr 974 1323
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, Nils Kölare (1930-2007), 3/90, signerade -86, motivet: 46x68
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 18:16:49
350 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare